Moda

2018 Senesinin Yaz Trendi; Saç Aksesuarları

Pek çok kadın, saç aksesuarları ve saç bantlarını kıyafetleriyle bütünleştirmeyi çok fazla severler. 2018 ilkbahar ve yaz sezonunda bu aksesuarların moda olması dolayısıyla, kadın arkadaşlarımızın dilediği model ve renkte saç aksesuarına ulaşabilmesi gayet kolay olacak.

2018 Senesinin Yaz Trendi; Saç Aksesuarları

Saç AksesuarlarıSaç aksesuarlarının giyinilen kıyafete uygun olarak seçilmesi oldukça önemlidir. Taş ayrıntısına sahip olan, ince saç bantları ve aksesuarları romantik tarzda oldukları için, klasik giyimde tercih edilmelidir. Kalın saç bantlarının ise, spor giyimlerde kullanılması daha uygundur.

2018 senesinde Retro giyim ile yeni tarzın karışmasıyla birlikte, saç aksesuarları ve bantlarına ilgi yeniden canlanmaya başlamıştır. Eski kıyafetlerle, yeni tarzın bir araya gelmesiyle oluşturulan bu otantik hava, hanımlarımız tarafından oldukça beğenilmişe benziyor diyebiliriz.

Çiçek ayrıntılı saç bantları; 2018 senesinde, kıyafetlerde çiçek motiflerini sıklıkla görüyoruz. Saç aksesuarlarına göz gezdirdiğimizde de, çiçek ayrıntıların ön plana çıktığı ve saçların çiçeklendiğini gözlemliyoruz. Özellikle dalgalı saçlarda oldukça hoş görünen çiçek ayrıntılı saç bantları, bohem tarzı benimseyenler için, hoş bir detay olarak karşımıza çıkıyor.

Çiçek detaylı taçlar; Eski Yunan ve Roma tanrıçalarından anımsadığımız çiçek detaylı taçlar, bu yaz sezonunda zarif ve elegant görünmek isteyen hanımlarımızın vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarabildi.

Saçlara serpilmiş çiçek detayları; Özellikle romantik giyimde harika bir ayrıntı olarak kullanılabilen saçlara serpilmiş çiçek detayları, dağınık topuz saçlarda harika görüntüler elde edilmesini sağlayabiliyor.

Golden, metal ve ince saç bantları; Gece kombinlerinde ve özel davetlerde aksesuar olarak kullanılan golden, metal ve ince saç bantları, hemen her abiyeyle oldukça şık görünebiliyor.

Deri detaylı saç bantları; Spor kıyafetlerle rahatlıkla kombinlenebilen bu saç bantlarını, ünlü tasarımcıların defilelerden sonra, sokak modasında da sıkça görmeye başladığımızı söyleyebiliriz.

Saç aksesuar ve bantları; Son yıllarda Retro giyime olan ilginin artmasıyla birlikte, sıklıkla kullanılan saç aksesuar ve bantları 2018 yaz sezonunda da, hanımlarımız tarafından beğeniyle saç süslemeye devam edeceğe benziyor.

Taç detaylı saç aksesuar modelleri; 1920’li yıllarda yıldızı parlayan bu modeller, bu sezonda özellikle romantik giysilerle ve gelinliklerle tekrar kullanılmaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close