Dekorasyon

Dolap Modelleri Ve Fiyatları Nelerdir?

Banyo Dolap Modelleri ekonomik, lüks ve ahşap banyo dolap modelleri olmak üzere 3 başlıkta incelenebilir. Dar bir banyoya sahipseniz size tavsiyemiz hem maliyet yönünden hem de alan konusunda sizi memnun edecek ekonomik banyo dolap modelleri olacaktır. Çünkü bu sayede banyonuzu modern bir görünüme kavuştururken dar alan problemini çözmüş olacaksınız. Ekonomik banyo dolap modelleri için malzeme genellikle 1. Sınıf mdf üzerine lake kaplama kullanılır.

Dolap Modelleri Ve Fiyatları NelerdirKullanılan bu malzeme oldukça dayanaklı ve uzun ömürlüdür. Lüks banyo dolap modelleri evinizdeki bütünlüğü banyonuzda da görmek ve tasarımıyla da ilgi çekmek istiyorsanız. Tam aradığınız modeldir. Ayrıca aradığınız diğer bir özellik dayanaklı olmasıysa farklı malzemeler ve modeller kullanılarak üretilen lüks banyo dolap modelleri dayanıklılık ve şıklığı bir arada sunduğu gibi modern ve sade banyo dolap modellerini içinde bulunduran geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Ahşap banyo dolap modelleri ise hem kaliteyi, hem gösterişi hem de oturaklı bir tarz istiyorsanız size tam hitap edecek modeldir. Ahşap dolap modelleri işçilik ve tasarımın üst seviyede olduğu modellerdir. Değişik malzemelerden ve ağaçlardan üretilen ahşap banyo dolap modelleri banyonuzda bir banyo dolabının sahip olması gereken bütün özelliklere fazlasıyla sahiptir.

Mutfak Dolap Modelleri temelde 4 adet mutfak dolabı modelleri vardır. Bunlardan ilki bazdır. Kullanımı kolaylaştırmak için, temel dolap, ayak başı tekme olarak bilinen 4 cm girintiye sahip yükselticinin üzerine dayanır. İkinci model ise duvar modelidir. Üst dolaplar genelde 33 cm derinliğe sahiptir. Ancak özel tasarımlarda derinlik 45 cm’ye kadar çıkabilir. Üçüncü model uzun boylu mutfak dolabıdır.

Dolapların uzunluğu genelde 212 cm’dir. Mutfakta kiler ya da depo olarak kullanılır. Son modelse özel birimli mutfak dolaplarıdır. Köşe dolapları, lavabo ya da ocak üstü aparatını kapsar. Mutfakta size tezgâhlar ile üst dolapların alt kenarının arasında kullanılacak çalışma alanı yaratır.

Odalar İçin Dolap Modelleri

Çocuk odası dolap modelleri çocuğunuza ait oda için olmazsa olmazıdır. Yatağının etrafını saran kutu şeklindeki dolaplar size pratikliğinin yanında estetik ve çocuğunuzun bulmaktan keyif alacağı bir oda tasarımı sunmuş olacaktır. Duvar tasarımını tamamlayacak renkte dolaplar eşyalarla yine size göz yormayan bir dolap dekorasyonu sunar.

Yatak odası dolap modelleri için daha fazla seçenek sunmak mümkün. Hem yatak hem çalışma masası olarak karşımıza çıkan dolap modeli bulunduğu odada oldukça yer açan bir model gibi görünüyor. Yatak odasının olmazsa olmazı aynaların kullanıldığı dolap modelleriyle yatak odaları daha geniş, ferah bir alana sahip oluyor. Yatak odanızda kendinizi özel hissetmek istiyorsanız. Barok motiflerle kaplanmış dolap modeli odanızda görkemli, alışagelmişin dışında bir tasarım yaratarak size istediğiniz özel tasarım modeli sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close